Hakkımızda

Düzen Norwest Çevre Gıda ve Veteriner Sağlık Hizmetleri Eğitim Danışmanlık Ticaret A.Ş. Uluslararası standartlardaki bilimsel ve teknolojik alt yapısı ve insan kaynakları ile, 1974 yılından beri beşeri alanda hizmet veren Düzen Laboratuvarlar Grubu’nun kardeş kuruluşu olarak, 2000 yılında başladığı hizmetlerine devam etmektedir.

Düzen Norwest Çevre Gıda ve Veteriner Sağlık Hizmetleri Eğitim Danışmanlık Ticaret A.Ş., Ankara İli Çankaya İlçesi, Gaziosmanpaşa Semtinde, Kaptanpaşa Sokak, No: 2’de bulunan kendi binasına 2007 yılında taşınmıştır. Laboratuvarımız, 5 kattan oluşmaktadır. Beheri yaklaşık 250 olmak üzere toplam 1250 çalışma alanına sahiptir. Laboratuvarımız Çevre, Gıda, Tarım ve Endustriel analizlerde hizmet veren  laboratuvar birimlerinden oluşmaktadır.

Laboratuvarımız farklı sektörlerdeki  Ar-Ge çalışmalarına, üniversite araştırma ve tez çalışmalarına metod geliştirme ve analiz  desteği vermektedir.

Laboratuvarımız TURKAK tarafından TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre akredite edilmiştir. Akreditasyon Belgemiz ve kapsamına;

Akteditasyon belgemizin kapsamına ulaşmak için tıklayınız.

Çevre Laboratuvarımız , T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından verilen “Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlik Belgesi” sine sahiptir. Belgemize buradan ulaşabilirsiniz.

Gıda Laboratuvarımız, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup, Bakanlığın Yetkili Özel Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlükleri Listesinde yer almaktadır. (İlgili listeye buradan ulaşabilirsiniz.)

Tarım Laboratuvarımız, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından her yıl yayınlanmakta olan, gübre analizlerinin yaptırılacağı analiz kuruluşları listesinde yer almaktadır. Laboratuvarımızda organik, mineral, mikrobiyal kaynaklı ve kimyevi güblerin, tesciline ve  piyasa denetimlerine esas geniş kapsamda analiz yapılmaktadır.

Düzen Norwest Laboratuvarı, parametre bazında, akredite olsun veya olmasın, TS EN ISO/IEC 17025 – Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar – Uluslararası Standardının gereklerini yerine getirerek hizmet vermektedir.  Ayrıca, ulusal ve uluslararası kabul görmüş metotlar kullanarak, bu metodların  uygulamalarını geçerli kılarak, referans (RM), sertifikalı referans (SRM) ve internal kalite kontrol örneği çalışarak, ulusal ve uluslararası yeterlilik ve karşılaştırma testlerine katılarak analiz kalitesini güvence altına almakta ve geliştirmektedir.

Sürekli gelişime yönelik stratejilerimiz ile başarılarımıza yeni “artılar” eklemek hedefimizdir. Müşterilerimize, gizlilik politikası kuralları, doğruluk, güvenilirlik, izlenebilirlik ve tarafsızlığın yanı sıra, en yüksek kalitede ve en düşük maliyette hizmet sağlanmaktadır.

İleri teknoloji ile donatılmış laboratuvarımız, sürekli gelişim yaklaşımında olup, ekip ruhu ile çalışan personelin alt yapısını kurum içi ve dışı eğitimlerle geliştirmektedir.  Kalite politikasına ve prosedürlerine tam uyum ile, sahip olduğu koşulların sürekliliğini sağlayarak hizmet verirken, ilkelerinden ve kalitesinden asla taviz verilmeyeceğini taahhüt etmektedir.

Düzen Norwest Laboratuvarı 40’ı aşkın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmakta ve kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

KURUMSAL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Büyükesat Mh., Kaptanpaşa Sk No:2, 06700 Çankaya/Ankara
  • +90 312 447 29 99
  • +90 312 447 86 66
  • duzennorwest@duzen.com.tr